Themes - Astra - en to bo translation catalogue (384 entries)

note: Description of the theme
en: Astra is fast, fully customizable & beautiful WordPress theme suitable for blog, personal portfolio, business website and WooCommerce storefront. It is very lightweight (less than 50KB on frontend) and offers unparalleled speed. Built with SEO in mind, Astra comes with Schema.org code integrated and is Native AMP ready so search engines will love your site. It offers special features and templates so it works perfectly with all page builders like Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi, etc. Some of the other features: # WooCommerce Ready # Responsive # RTL & Translation Ready # Extendible with premium addons # Regularly updated # Designed, Developed, Maintained & Supported by Brainstorm Force. Looking for a perfect base theme? Look no further. Astra is fast, fully customizable and WooCommerce ready theme that you can use for building any kind of website!
bo: Astra ནི་མྱུར་ཞིང་ཡོངས་སུ་རང་བཟོ་བྱེད་ཐུབ་པའི WordPress དཔེ་སྒྲོམ་ཞིག་ཡིན། པོད་ཁུག་དང་མི་སྒེར་གྱི་མ་འཇོག་མཉམ་སྡེབ། ཚོང་ལས་དྲ་ཚིགས། WooCommerce ཚོང་ཁང་ལ་འཚམ། དེ་ནི་ཧ་ཅང་ཡང་མོ་ཞིག་སྟེ(མདུན་སྣེ་རུ 50KB མ་གཏོགས་མེད་པ་ཡིན)། དུས་མཚུངས་སུ་འགྲན་ཟླ་བྲལ་བའི་མྱུར་ཚད་འདོན་སྤྲོད་བྱས་ཡོད། SEO འཛུགས་སྐྲུན་ལ་གཞིགས་ནས། Astra ཡིས Schema.org ཡི་ཚབ་ཨང་འདུས་གྲུབ་བྱས་ཡོད་པ་དང Native AMP ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་བྱེད་ཀྱི་ཡོད་པས་འཚོལ་བཤེར་མ་ལག་གིས་ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིགས་ལ་དགའ་པོ་བྱེད་ཀྱི་རེད། དེས་དམིགས་བསལ་གྱི་བྱེད་ནུས་དང་དཔེ་དབྱིབས་འདོན་སྤྲོད་བྱས་ཡོད། དེའི་ཕྱིར་ལྡེབ་ངོས་འཛུགས་ཆས་ཚང་མ(དཔེར་ན་ Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi སོགས)ལ་ཕུན་སུམ་ཚོགས་པའི་གཞོགས་འདེགས་བྱེད་ཀྱིན་ཡོད། བྱེད་ནུས་གཞན་དག་ཡོད་པ་སྟེ: ＃WooCommerce ལ་རམ་འདེགས།＃ཡ་ལེན་རྣམ་པ།＃RTLདང་ཡིག་སྒྱུར་ལ་རམ་འདེགས།＃མཐོ་རིམ་མཐུད་སྣེ་དང་རྒྱ་སྐྱེད་རུང་བ། ＃དུས་བཀག་ལྟར་གསར་བཅོས་བྱེད་པ།＃དེ་ཡང Brainstorm Force ཡིས་ཇུས་འགོད་དང་གསར་སྤེལ། ཞིག་གསོ་དང་རམ་འདེགས་བཅས་བྱེད་པ་ཡིན།དཔེ་སྒྲོམ་ཡ་མེད་ཅིག་འཚོལ་དགོས་བསམ་ཚེ Astra ནི་མྱུར་མགྱོགས་དང་ཡོངས་སུ WooCommerce ལ་རམ་འདེགས་བྱེད་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་ཡིན་ལ་རིགས་དབྱིབས་གང་རུང་གི་དྲ་ཚིགས་འཛུགས་པར་སྤྱོད་ཆོག་པ་ཞིག་ཡིན།

en: Search icon link
bo: བཤེར་འཚོལ་རྟགས་རིས་སྦྲེལ་ཐག

en: Customize Transparent Header.
bo: ཕྱི་གསལ་ནང་གསལ་གྱི་ཁ་བྱང་རང་བཟོ།

[ctx: product categories]
note: translators: 1: number of products
en: %1$s Product | %1$s Products
bo[0]: ཐོན་རྫས %1$s ཡོད།

en: Enable Cross-sells
bo: Cross-sells སྤྱོད་འགོ་འཛུགས།

note: translators: %1$1s: Theme Name, %2$2s: Minimum Required version of the addon
en: Please update the %1$1s to version %2$2s or higher. Ignore if already updated.
bo: དཔེ་སྒྲོམ %1$1s དེ་ཐོན་རིམ %2$2s དང་ཡང་ན་དེ་ལས་མཐོ་བར་གསར་བཅོས་བྱ་རོགས། གསར་བཅོས་བྱས་མིན་སྣང་མེད་དུ་གཏོང་།

en: Details &#187;
bo: ཞིབ་ཕྲ། &#187;

en: See Library &#187;
bo: མཛོད་ལ་གཟིགས། &#187;

en: Astra WordPress Theme
bo: Astra WordPress དཔེ་སྒྲོམ།

en: Letter Spacing
bo: ཡི་གེའི་བར་ཐག

en: WordPress Nonce not validated.
bo: WordPress Nonce ཡིས་ར་སྤྲོད་བྱ་མ་ཐུབ།

note: translators: %d: Minutes interval
en: Every %d Minutes
bo: སྐར་མ %d རེར།

en: Customize Button Style.
bo: མཐེབ་གཅུས་བཟོ་ལྟ་རང་བཟོ།

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག་ཚུལ།

en: Separator
bo: བགོ་ཆས།

en: Position
bo: གནས་ཡུལ།

en: Global
bo: ཁྱོན་ཡོངས།

en: Heading 6
bo: རིམ་དྲུག་ཁ་བྱང་།

en: Heading 5
bo: རིམ་ལྔ་ཁ་བྱང་།

en: Heading 4
bo: རིམ་བཞི་ཁ་བྱང་།

en: Heading 3
bo: རིམ་གསུམ་ཁ་བྱང་།

en: Heading 2
bo: རིམ་གཉིས་ཁ་བྱང་།

en: Heading 1
bo: རིམ་གཅིག་ཁ་བྱང་།

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང་།

en: Archive Title
bo: ཡིག་མཛོད་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: Hover Color
bo: གཡེང་བའི་ཁ་དོག

en: Colors
bo: ཁ་དོག

en: Title Color
bo: ཁ་བྱང་གི་ཁ་དོག

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང་པ།

en: Post Structure
bo: རྩོམ་གྱི་གཞི་སྒྲོམ།

en: Post Content
bo: རྩོམ་གྱི་ནང་དོན།

en: Site Icon
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་རྟགས་རིས།

en: Hover
bo: གཡེང་བ།

en: Padding
bo: ནང་མཐའི་བར་ཐག

en: Structure
bo: གཞི་སྒྲོམ།

en: Custom Width
bo: རང་བཟོས་ཞེང་ཚད།

en: Top Border Color
bo: རྩེའི་མཐའ་སྒྲོམ་གྱི་ཁ་དོག

en: Top Border Size
bo: རྩེའི་མཐའ་སྒྲོམ་གྱི་ཆེ་ཆུང་།

en: Text
bo: ཡིག་རྐྱང་།

en: Menu Label
bo: གདམ་ཐོའི་ཤོག་བྱང་།

en: Mobile Menu
bo: སྤོ་རུང་གི་གདམ་ཐོ།

en: Divider Color
bo: མཚམས་གཅོད་ཐིག་གི་ཁ་དོག

en: Submenu Divider
bo: བུ་རྒྱུད་གདམ་ཐོའི་མཚམས་གཅོད་ཐིག

en: Container Border
bo: སྣོད་ཆས་ཀྱི་མཐའ་སྒྲོམ།

en: Sub Menu
bo: བུ་རྒྱུད་གདམ་ཐོ།

en: Meta
bo: ཟུར་བརྗོད།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད།

en: Take Last Item Outside Menu
bo: གདམ་ཐོའི་ཕྱི་ནས་མཇུག་མཐའི་སྡེ་ཚན་ལེན་པ།

en: The parent menu should have a # link for the submenu to open on a link.
bo: ཕ་རྒྱུད་གདམ་ཐོའི་སྦྲེལ་ཐག་ལ # ཡོད་པར་བྱས་ནས་བུ་རྒྱུད་གདམ་ཐོ་སྦྲེལ་ཐག་ནས་ཁ་ཕྱེ་བར་བྱེད་པ།

en: Center
bo: དཀྱིལ།

en: All Pages, All Posts, All Attachments
bo: ཤོག་ངོས་ཡོངས་དང་། རྩོམ་ཡིག་ཡོངས། ཞར་བྱུང་ཡོངས།

en: Latest posts page or when any page is selected as blog page
bo: རྩོམ་ཡིག་གསར་ཤོས་ཀྱི་ཤོག་ངོས་དང་ཡང་ན་ཤོག་ངོས་གང་རུང་དེ་པོད་ཁུག་ཤོག་ངོས་སུ་བདམས་ཟིན་པའི་སྐབས་སུ།

en: Before Title
bo: ཁ་བྱང་གི་སྔོན་དུ།

en: Breadcrumb Source
bo: བག་ལེབ་ཞིབ་ཧྲུག་གི་ཐོན་ཁུངས།

en: Breadcrumb Overview
bo: བག་ལེབ་ཞིབ་ཧྲུག་གི་མདོར་བསྟན།

en: Separator Color
bo: མཚམས་གཅོད་རྟགས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Breadcrumb
bo: བག་ལེབ་ཞིབ་ཧྲུག

[ctx: minute and hour archives time format]
en: g:i a
bo: ag:i

note: Translators: Weekly archive title. %s is the week date format.
en: Week %s
bo: གཟའ་འཁོར %s

note: Translators: Minute archive title. %s is the minute time format.
en: Minute %s
bo: སྐར་མ %s

note: Translators: %s is the page number.
en: Comment Page %s
bo: དཔྱད་མཆན་གྱི་ཤོག་ངོས %s

note: Translators: %s is the page number.
en: Page %s
bo: ཤོག་ངོས %s

note: Translators: %s is the search query.
en: Search results for: %s
bo: མཐའ་འབྲས་བཤེར་འཚོལ་བྱ་ཡུལ: %s

en: Archives
bo: ཡིག་མཛོད།

en: 404 Not Found
bo: 404 རྙེད་མ་སོང་།

[ctx: breadcrumbs aria label]
en: Breadcrumbs
bo: བག་ལེབ་ཞིབ་ཧྲུག

en: Browse:
bo: བཤར་ལྟ:

en: Disable on Latest Posts Page?
bo: རྩོམ་ཡིག་གསར་ཤོས་ཀྱི་ཤོག་ངོས་སྟེང་དུ་མི་སྤྱོད་དམ།

en: Disable on Blog page?
bo: པོད་ཁུག་ཤོག་ངོས་སྟེང་དུ་མི་སྤྱོད་དམ།

en: Latest Posts page is your site's front page when the latest posts are displayed on the home page.
bo: རྩོམ་ཡིག་གསར་ཤོས་མདུན་ཤོག་ཏུ་འཆར་བའི་སྐབས་སུ། རྩོམ་ཡིག་གསར་ཤོས་ཅེས་པའི་ཤོག་ངོས་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མདུན་ཤོག་ཡིན་པ་རེད།

en: Blog Page is when Latest Posts are selected to be displayed on a particular page.
bo: པོད་ཁུག་ཤོག་ངོས་ནི་རྩོམ་ཡིག་གསར་ཤོས་དེ་ཁྱད་ལྡན་ཤོག་ངོས་སུ་འཆར་བ་འདེམས་པའི་སྐབས་སུ་ཡིན།

en: Menu Toggle
bo: གདམ་ཐོ་བཅད་བསྒྱུར།

en: Plugin Successfully Deactivated
bo: མཐུད་སྣེ་བདེ་བླག་ངང་སྤྱོད་མཚམས་བཞག་ཟིན།

en: Deactivate
bo: སྤྱོད་མཚམས་འཇོག

en: Activate
bo: ནུས་སློང་།

en: Deactivating
bo: སྤྱོད་མཚམས་འཇོག་བཞིན་པ།

en: Activating
bo: ནུས་སློང་བྱེད་བཞིན་པ།

en: Primary Header Button
bo: ཁ་བྱང་གཙོ་བོའི་མཐེབ་གཅུས།

en: Button Style
bo: མཐེབ་གཅུས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ།

en: Button Link
bo: མཐེབ་གཅུས་ཀྱི་སྦྲེལ་མཐུད།

en: Button Text
bo: མཐེབ་གཅུས་ཀྱི་ཡིག་རྐྱང་།

en: Border Color
bo: མཐེབ་གཅུས་ཀྱི་མཐའ་སྒྲོམ།

en: Border Size
bo: མཐེབ་གཅུས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང་།

en: Transparent Header Button
bo: ནང་གསལ་གྱི་ཁ་བྱང་མཐེབ་གཅུས།

en: Header Button
bo: ཁ་བྱང་མཐེབ་གཅུས།

en: Theme Button
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་མཐེབ་གཅུས།

en: Submenu
bo: བུ་རྒྱུད་གདམ་ཐོ།

en: Menu
bo: གདམ་ཐོ།

en: Logo
bo: ལས་རྟགས།

en: Different Logo for Transparent Header?
bo: ནང་གསལ་ཁ་བྱང་གི་སྟེང་དུ་ལས་རྟགས་གཞན་པ་སྤྱོད་དགོས་སམ།

en: Enable On
bo: སྤྱོད་འགོ་འཛུགས།

en: Desktop + Mobile
bo: ཅོག་ངོས། + སྤོ་རུང་།

en: Mobile
bo: སྤོ་རུང་།

en: Desktop
bo: ཅོག་ངོས།

en: Disable on Posts?
bo: རྩོམ་ཡིག་གི་སྟེང་དུ་མི་སྤྱོད་དམ།

en: Disable on Pages?
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་སྟེང་དུ་མི་སྤྱོད་དམ།

en: This setting is generally not recommended on special pages such as archive, search, 404, etc. If you would like to enable it, uncheck this option
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་ཤོག་ངོས་དཔེར་ན་ཡིག་མཛོད་དང་། བཤེར་འཚོལ། 404 ཤོག་ངོས་སོགས་ལྟ་བུའི་ཁྲོད་དུ་གདམ་ཚན་འདི་སྤྱོད་པར་འོས་སྦྱོར་མི་བྱེད། གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་འདོད་ཚེ་གདམ་ཚན་འདི་མི་འདེམས་རོགས།

en: Disable on 404, Search & Archives?
bo: 404 ཤོག་ངོས་དང་། བཤེར་འཚོལ། ཡིག་མཛོད་སྟེང་དུ་མི་སྤྱོད་དམ།

en: Enable on Complete Website
bo: དྲ་ཚིགས་ཆ་ཚང་གི་སྟེང་དུ་སྤྱོད།

en: Enabled
bo: སྤྱད་ཟིན།

en: Disable on WooCommerce Product Pages?
bo: WooCommerce ཐོན་རྫས་ཤོག་ངོས་སྟེང་དུ་མི་སྤྱོད་དམ།

en: Link / Text Color
bo: སྦྲེལ་མཐུད / ཡིག་རྐྱང་གི་ཁ་དོག

en: Disable Product Navigation
bo: ཐོན་རྫས་ཕྱོགས་སྟོན་མི་སྤྱོད།

en: Archive Content Width
bo: ཡིག་མཛོད་ནང་དོན་གྱི་ཞེང་ཚད།

en: Variable Product Button Text
bo: འགྱུར་ལྡོག་ཅན་གྱི་ཐོན་རྫས་མཐེབ་གཅུས་ཡིག་རྐྱང་།

en: Options
bo: གདམ་ཚན།

note: translators: %s Index
en: Button
bo: མཐེབ་གཅུས།

en: Variable Product Button
bo: འགྱུར་ལྡོག་ཅན་གྱི་ཐོན་རྫས་མཐེབ་གཅུས།

en: Cart Button Text
bo: སླེ་འཁོར་མཐེབ་གཅུས་ཡིག་རྐྱང་།

en: Image
bo: བརྙན་རིས།

en: Product Structure
bo: ཐོན་རྫས་ཀྱི་གཞི་སྒྲོམ།

en: Archive Columns
bo: ཡིག་མཛོད་ཀྱི་སྟར།

en: Product Archive
bo: ཐོན་རྫས་ཡིག་མཛོད།

en: This sidebar will be used on EDD Single Product page.
bo: འགྲམ་ཚང་འདི EDD ཆིག་རྐྱང་ཐོན་རྫས་ཀྱི་ཤོག་ངོས་སུ་སྤྱོད་པ་ཡིན།

en: EDD Single Product Sidebar
bo: EDD ཆིག་རྐྱང་ཐོན་རྫས་ཀྱི་འགྲམ་ཚང་།

en: Easy Digital Downloads Sidebar
bo: Easy Digital Downloads འགྲམ་ཚང་།

en: View Details
bo: ཞིབ་ཕྲར་གཟིགས།

note: Translators: %s is the theme name.
en: %s Settings
bo: %s སྒྲིག་འགོད།

en: 900 Italic
bo: 900 གསེག་ཡིག

en: 800 Italic
bo: 800 གསེག་ཡིག

en: 700 Italic
bo: 700 གསེག་ཡིག

en: 600 Italic
bo: 600 གསེག་ཡིག

en: 500 Italic
bo: 500 གསེག་ཡིག

en: 400 Italic
bo: 400 གསེག་ཡིག

en: 300 Italic
bo: 300 གསེག་ཡིག

en: 200 Italic
bo: 200 གསེག་ཡིག

en: 100 Italic
bo: 100 གསེག་ཡིག

en: Fade
bo: རིམ་ཡལ།

en: Slide Up
bo: ཡར་ལ་ཤུད།

en: Slide Down
bo: མར་ལ་ཤུད།

en: Nav Menu
bo: ཕྱོགས་སྟོན་གདམ་ཐོ།

en: Left
bo: གཡོན།

en: Bottom
bo: ཞབས།

en: Right
bo: གཡས།

en: Top
bo: རྩེ།

note: Translators: Author Name.
en: View all posts by %1$s
bo: %1$s ལགས་ཀྱི་རྩོམ་ཡོངས་ལ་བལྟ།

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
bo: བཤེར་འཚོལ &hellip;

en: Typography Overview
bo: པར་སྒྲིག་གི་མདོར་བསྟན།

en: Colors & Background Overview
bo: ཁ་དོག་དང་རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་མདོར་བསྟན།

en: Sidebar Overview
bo: འགྲམ་ཚང་གི་མདོར་བསྟན།

en: Footer Bar Overview
bo: ངོས་ཞབས་ཚང་གི་མདོར་བསྟན།

en: Primary Header Overview
bo: འགོ་བརྗོད་གཙོ་བོའི་མདོར་བསྟན།

en: Site Identity Overview
bo: དྲ་ཚིགས་ངོས་འཛིན་གྱི་མདོར་བསྟན།

en: Container Overview
bo: སྣོད་ཆས་ཀྱི་མདོར་བསྟན།

en: Site Layout Overview
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བཀོད་པའི་མདོར་བསྟན།

en: Helpful Information
bo: ཕན་པ་ཡོད་པའི་ཆ་འཕྲིན།

en: Link
bo: སྦྲེལ་མཐུད།

en: Dropdown Target
bo: མར་འགྲེམས་དམིགས་འབེན།

en: Icon
bo: རྟགས་རིས།

en: Different Logo For Retina Devices?
bo: Retina སྒྲིག་ཆས་སུ་རིགས་མི་འདྲ་བའི་ལས་རྟགས་སྤྱོད་འདོད་དམ།

en: Mobile Logo (optional)
bo: སྤོ་རུང་གི་ལས་རྟགས (རང་མོས)

en: Fill
bo: འགེང་པ།

en: Toggle Button Style
bo: བཅད་སྒྱུར་མཐེབ་གཅུས་བཟོ་ལྟ།

en: Last Item in Menu
bo: གདམ་ཐོའི་ཁྲོད་ཀྱི་མཇུག་མཐའི་སྡེ་ཚན།

en: Hide Last Item in Menu on Mobile
bo: སྤོ་རུང་སྟེང་དུ་གདམ་ཐོའི་ཁྲོད་ཀྱི་མཇུག་མཐའི་སྡེ་ཚན་གབ།

en: Menu Breakpoint
bo: གདམ་ཐོ་ཆད་ས།

en: Site Identity
bo: དྲ་ཚིགས་ཞིབ་འགྲེལ།

en: Mobile Header
bo: སྤོ་རུང་གི་འགོ་བརྗོད།

en: Toggle Button Color
bo: བཅད་སྒྱུར་མཐེབ་གཅུས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Border Radius
bo: མཐའ་སྒྲོམ་གྱི་ཕྱེད་ཚངས་ཐིག

en: Minimal
bo: ཆེས་བསྡུས།

en: Outline
bo: སྤྱི་ཁོག

en: Different Logo For Mobile Devices?
bo: སྤོ་རུང་སྒྲིག་ཆས་སུ་རིགས་མི་འདྲ་བའི་ལས་རྟགས་སྤྱོད་འདོད་དམ།

en: Supercharge your LearnDash website with amazing design features.
bo: ཁྱེད་རང་གི LearnDash དྲ་ཚིགས་ལ་ཧ་ལས་དགོས་པའི་ཇུས་འགོད་ཀྱི་ཁྱད་ཆོས་སྣོན་པ།

en: Differentiate Rows
bo: ཐིག་ཕྲེང་དབྱེ་འབྱེད།

en: Display Serial Number
bo: རིམ་སྟར་ཨང་འཆར་བ།

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Activating Importer Plugin
bo: ནང་འདྲེན་བསྒར་ལྷུ་ནུས་སློང་བྱེད་བཞིན་པ།

en: Footer Settings
bo: ངོས་ཞབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད།

en: Plugin Successfully Activated
bo: མཐུད་སྣེ་བདེ་བླག་ངང་ནུས་སློང་བྱས་ཟིན།

en: No plugin specified
bo: མཐུད་སྣེ་དམིགས་འཛུགས་བྱས་མེད་པ།

en: Scroll To Top
bo: རྩེ་རུ་འགྲིལ།

en: Site Layouts
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བཀོད་པ།

en: Add content conditionally in the various hook areas of the theme.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་འབྲེལ་མཐུད་ས་ཁོངས་སོ་སོར་ཆ་རྐྱེན་ལྡན་པའི་སྒོ་ནས་ནང་དོན་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Custom Layouts
bo: རང་བཟོས་བཀོད་པ།

en: Make your header layouts look more appealing and sexy!
bo: ཁྱོད་ཀྱི་འགོ་བརྗོད་ཀྱི་བཀོད་པ་ལ་བལྟས་ན་དེ་བས་དར་ཁྱབ་ཆེ་བ་དང་ཡིད་དབང་འཕྲོག་པ་ཞིག་ཏུ་བཟོ་བར་ཤོག

en: Page Headers
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་འགོ་བརྗོད།

en: Sticky Header
bo: རྩེར་འཇོག་འགོ་བརྗོད།

en: Transparent Header
bo: ཕྱི་གསལ་ནང་གསལ་གྱི་འགོ་བརྗོད།

en: Header Sections
bo: འགོ་བརྗོད་ཀྱི་ཚན་པ།

en: Blog Pro
bo: པོད་ཁུག་གི་ཆེད་ལས་པར་གཞི།

en: Spacing
bo: བར་སྟོང་།

en: Learn More
bo: ཞིབ་ཏུ་རྒྱུས་ལོན།

en: Theme Color
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་ཁ་དོག

en: More Options Available in Astra Pro!
bo: Astra ཆེད་ལས་པར་གཞི་ལ་སྤྱོད་གོ་ཆོད་པའི་གདམ་ཚན་དེ་ལས་མང་པོ་ཡོད།

en: Install Importer Plugin
bo: ནང་འདྲེན་མཐུད་སྣེ་སྒྲིག་འཇུག

en: Activate Importer Plugin
bo: ནང་འདྲེན་མཐུད་སྣེ་ནུས་སློང་།

en: Default System Font
bo: སོར་བཞག་རྒྱུད་ཁོངས་ཡིག་གཟུགས།

en: Course Columns
bo: སློབ་ཚན་གྱི་སྟར།

en: Membership Columns
bo: ཚོགས་མིའི་སྟར།

en: Shop Archive Content Width
bo: ཚོང་ཁང་ཡིག་མཛོད་ཀྱི་ནང་དོན་ཞེང་ཚད།

en: Review Title is required.
bo: ངེས་པར་དུ་དཔྱད་གཏམ་གྱི་ཁ་བྱང་འབྲི་དགོས།

en: Review Title
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་ཁ་བྱང་།

en: Write a Review
bo: དཔྱད་གཏམ་ཞིག་འབྲི།

en: Thank you for your review!
bo: ཁྱེད་རང་གིས་དཔྱད་གཏམ་གནང་བར་ཐུགས་རྗེ་ཆེ།

note: translators: 1 Author Name.
en: By: %s
bo: རྩོམ་པ་པོ: %s

en: What Others Have Said
bo: མི་གཞན་གྱི་དཔྱད་གཏམ།

en: Leave Review
bo: དཔྱད་གཏམ་འཇོག་པ།

en: Review Text
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་ཡིག་རྐྱང་།

en: Review Text is required.
bo: ངེས་པར་དུ་དཔྱད་གཏམ་གྱི་ཡིག་རྐྱང་འབྲི་དགོས།

en: Sidebar width will apply only when one of the above sidebar is set.
bo: གོང་གི་འགྲམ་ཚང་ཞིག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་སྐབས་སུ་འགྲམ་ཚང་གི་ཞེང་ཚད་ད་གཟོད་སྤྱད་འཐུས་པ་རེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད།

en: Inline Logo & Site Title
bo:  Logoདང་དྲ་ཚིགས་ཁ་བྱང་ཐིག་ཕྲེང་གཅིག་ཏུ་གནས།

en: Ratings
bo: གདེང་འཇོག

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Title
bo: ཁ་བྱང་།

en: Products Per Page
bo: ངོས་རེའི་ཐོན་རྫས་ཀྱི་གྲངས།

en: Shop Columns
bo: ཚོང་རའི་སྟར།

en: Disable Breadcrumb
bo: བག་ལེབ་ཞིབ་ཧྲུག་མི་སྤྱོད།

en: Cart
bo: སླེ་འཁོར།

en: Single Product
bo: ཆིག་རྐྱང་ཐོན་རྫས།

en: Shop
bo: ཚོང་ར།

en: General
bo: རྒྱུན་ལྡན།

en: Blog
bo: པོད་ཁུག

en: Primary Header
bo: འགོ་བརྗོད་གཙོ་བོ།

en: Availability:
bo: ལྷག་འཕྲོའི་ཚད:

en: Out of stock
bo: ཚོང་ཟོག་མི་འདང་བ།

en: Add To Cart
bo: སླེ་འཁོར་དུ་ཁ་སྣོན།

en: Short Description
bo: ཞིབ་བརྗོད་ཐུང་ངུ།

en: This sidebar will be used on Product archive, Cart, Checkout and My Account pages.
bo: འགྲམ་ཚང་དེ་ནི་ཐོན་རྫས་ཡིག་ཚགས་སུ་ཉར་བ་དང་། སླེ་འཁོར་དང་རྩིས་རྒྱག་པ། ངའི་རྩིས་ཐོའི་ཤོག་ངོས་བཅས་སུ་སྤྱོད་རྒྱུ་རེད།

en: WooCommerce Sidebar
bo: WooCommerce འགྲམ་ཚང་།

en: View your shopping cart
bo: ཁྱེད་རང་གི་སླེ་འཁོར་ལ་ལྟ་ཞིབ།

en: This sidebar will be used on Single Product page.
bo: འགྲམ་ཚང་འདི་ནི་ཆིག་རྐྱང་ཐོན་རྫས་ཀྱི་ཤོག་ངོས་སུ་སྤྱོད་པ་ཡིན།

en: Product Sidebar
bo: ཐོན་རྫས་ཀྱི་འགྲམ་ཚང་།

en: This page doesn't seem to exist.
bo: ཤོག་ངོས་འདི་ཕལ་ཆེར་མེད་པ་འདྲ།

en: Home
bo: མདུན་ཤོག

en: Disable Featured Image
bo: ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས་མི་སྤྱོད།

en: Logo Width
bo: ལས་རྟགས་ཀྱི་ཞེང་ཚད།

en: Retina Logo
bo: Retina ལས་རྟགས།

en: Disable Footer Widgets
bo: ངོས་ཞབས་ཀྱི་ལྷུ་ཆུང་མི་སྤྱོད།

en: Paragraph Margin Bottom
bo: དུམ་ཚན་ཞབས་ཀྱི་མཐའ་ཐག

en: Title & Blog Meta
bo: ཁ་བྱང་། & པོད་ཁུག་གི Meta

en: Featured Image
bo: ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས།

en: Layout 4
bo: བཀོད་པ། 4

en: Disable
bo: མི་སྤྱོད།

en: Link Color
bo: སྦྲེལ་མཐུད་ཁ་དོག

en: Base Typography
bo: རྨང་གཞིའི་པར་སྒྲིག་བཟོ་ལྟ།

en: Base Colors
bo: རྨང་གཞིའི་ཁ་དོག

en: Footer Bar
bo: ངོས་ཞབས་ཀྱི་ཚང་།

note: translators: 1: Post type label
en: Previous %s
bo: %s་སྔོན་མ།

note: translators: 1: Post type label
en: Next %s
bo: %s་རྗེས་མ།

en: Footer Widget Area 2
bo: ངོས་ཞབས་ཀྱི་ལྷུ་ཆུང་ས་ཁུལ 2

en: Footer Widget Area 1
bo: ངོས་ཞབས་ཀྱི་ལྷུ་ཆུང་ས་ཁུལ 1

en: Footer Bar Section 2
bo: ངོས་ཞབས་ཀྱི་ཚང་ཚན་པ 2

en: Footer Bar Section 1
bo: ངོས་ཞབས་ཀྱི་ཚང་ཚན་པ 1

en: Main Menu
bo: གདམ་ཐོ་གཙོ་བོ།

en: Customizer Setting
bo: རང་བཟོ་ཆས་སྒྲིག་འགོད།

en: Click here to assign a widget for this area.
bo: གནས་འདི་མནན་ནས་ས་ཁོངས་འདིར་ལྷུ་ཆུང་ཞིག་དམིགས་འཛུགས་བྱེད་པ།

en: Headings
bo: ཁ་བྱང་།

en: Footer Bar Layout 2
bo: ངོས་ཞབས་ཀྱི་ཚང་གི་བཀོད་པ 2

en: Footer Bar Layout 1
bo: ངོས་ཞབས་ཀྱི་ཚང་གི་བཀོད་པ 1

en: Full Width / Stretched
bo: ཞེང་ཚད་ཆ་ཚང་། / རྐྱོང་འཐེན།

en: Full Width / Contained
bo: ཞེང་ཚད་ཆ་ཚང་། / ཚུད་པ།

en: Default Layout
bo: སོར་བཞག་གི་བཀོད་པ།

note: translators: %s: Name of current post.
en: Continue reading %s
bo: མུ་མཐུད་དུ་ཀློག %s

en: Footer Widget Area 4
bo: ངོས་ཞབས་ཀྱི་ལྷུ་ཆུང་ས་ཁུལ 4

en: Footer Widget Area 3
bo: ངོས་ཞབས་ཀྱི་ལྷུ་ཆུང་ས་ཁུལ 3

en: Thin 100
bo: ཕྲ་བ། 100

en: After Content
bo: ནང་དོན་གྱི་རྗེས་སུ།

en: Before Content
bo: ནང་དོན་གྱི་སྔོན་དུ།

en: After Header
bo: འགོ་བརྗོད་ཀྱི་རྗེས་སུ།

en: Before Header
bo: འགོ་བརྗོད་ཀྱི་སྔོན་དུ།

en: After Page
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་རྗེས་སུ།

en: Before Page
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་སྔོན་དུ།

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
bo: %1$s %2$s

en: (Edit)
bo: (རྩོམ་སྒྲིག)

en: Pingback:
bo: Pingback：

en: Read More &raquo;
bo: མང་དུ་ཀློག &raquo;

en: Footer Menu
bo: ངོས་ཞབས་ཀྱི་གདམ་ཐོ།

en: Primary Menu
bo: གདམ་ཐོ་གཙོ་བོ།

en: Comments Navigation
bo: དཔྱད་མཆན་གྱི་ཕྱོགས་སྟོན།

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
bo[0]: &ldquo;%2$s&rdquo; སྟེང་དུ་དཔྱད་མཆན %1$s ཡོད།

en: Skip to content
bo: གཞུང་དངོས་ལ་མཆོང་།

en: Contact Us
bo: ང་ཚོར་འབྲེལ་གཏུག

en: Loop End
bo: རེས་འཁོར་མཇུག་རྫོགས།

en: After Comments
bo: དཔྱད་མཆན་གྱི་རྗེས་སུ།

en: Before Comments
bo: དཔྱད་མཆན་གྱི་སྔོན་དུ།

en: After Post
bo: རྩོམ་ཡིག་གི་རྗེས་སུ།

en: After Post Content
bo: རྩོམ་ཡིག་གི་ནང་དོན་གྱི་རྗེས་སུ།

en: Before Post Content
bo: རྩོམ་ཡིག་གི་ནང་དོན་གྱི་སྔོན་དུ།

en: Before Post
bo: རྩོམ་ཡིག་གི་སྔོན་དུ།

en: Loop Start
bo: རེས་འཁོར་འགོ་རྩོམ།

en: After Sidebar
bo: འགྲམ་ཚང་གི་རྗེས་སུ།

en: Before Sidebar
bo: འགྲམ་ཚང་གི་སྔོན་དུ།

en: After Footer
bo: ངོས་ཞབས་ཀྱི་རྗེས་སུ།

en: Before Footer
bo: ངོས་ཞབས་ཀྱི་སྔོན་དུ།

en: Website
bo: དྲ་ཚིགས།

en: Email*
bo: གློག་ཡིག*

en: Name*
bo: མིང་།*

en: Type here..
bo: འདིར་བླུགས..

en: Post Comment &raquo;
bo: དཔྱད་མཆན་སྤེལ། &raquo;

en: Cancel Reply
bo: ལན་དོར།

en: Leave a Comment
bo: དཔྱད་མཆན་སྤེལ།

en: Your comment is awaiting moderation.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དཔྱད་མཆན་གྱིས་ཞིབ་བཤེར་ལ་སྒུག་ཡོད།

en: Edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Reply
bo: ལན་སློག

en: Search &hellip;
bo: བཤེར་འཚོལ &hellip;

en: Start typing and press enter to search
bo: ཡི་གེ་གཏག་འགོ་རྩོམ་པ་དང་འབེབ་བརྡ་མཐེབ་མནན་ནས་བཤེར་འཚོལ་བྱེད།

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། འོན་ཀྱང་ཁྱེད་ཀྱི་བཤེར་འཚོལ་སྡེ་ཚན་ལ་མཚུངས་ཟླར་གྱུར་པ་གང་ཡང་མེད། གནད་ཚིག་མི་འདྲ་བ་རེ་སྤྱད་ནས་ཡང་བསྐྱར་ཚོད་ལྟ་ཐེངས་གཅིག་བྱེད་རོགས།

en: Nothing Found
bo: རྙེད་མ་སོང་།

en: It looks like the link pointing here was faulty. Maybe try searching?
bo: བལྟས་ཚོད་ཀྱིས་འདིའི་སྦྲེལ་མཐུད་ལ་ནོར་འཁྲུལ་ཡོད་པ་རེད། ཡང་ན་བཤེར་འཚོལ་ཞིག་བྱས་ན་ག་འདྲ་རེད་དམ།

en: Container
bo: སྣོད་ཆས།

en: Enter valid email address!
bo: ནུས་ལྡན་གྱི་གློག་ཡིག་ས་གནས་བླུགས་རོགས།

note: translators: 1: search string
en: Search Results for: %s
bo: མཐའ་འབྲས་བཤེར་འཚོལ་བྱ་ཡུལ: %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
bo: བལྟས་ཚོད་ཀྱིས་ཁྱེད་ལ་མཁོ་བའི་དངོས་པོ་དེ་ང་ཚོས་རྙེད་གྱིན་མི་འདུག བཤེར་འཚོལ་གྱིས་ཁྱེད་ལ་རོགས་རམ་བྱེད་ཐུབ་ཀྱང་སྲིད།

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Previous Page
bo: ཤོག་ངོས་སྔོན་མ།

en: Next Page
bo: ཤོག་ངོས་རྗེས་མ།

en: % Comments
bo: དཔྱད་མཆན % ཡོད།

en: 1 Comment
bo: དཔྱད་མཆན་གཅིག་ཡོད།

en: By
bo: རྩོམ་པ་པོ།

en: Pages:
bo: ཤོག་ངོས:

en: Older Comments
bo: དཔྱད་མཆན་རྙིང་པ།

en: Newer Comments
bo: དཔྱད་མཆན་གསར་པ།

en: Comment navigation
bo: དཔྱད་མཆན་གྱི་ཕྱོགས་སྟོན།

en: Comments are closed.
bo: དཔྱད་མཆན་གྱི་སྒོ་བརྒྱབ་ཟིན།

en: Comments
bo: དཔྱད་མཆན།

en: Link Hover Color
bo: སྦྲེལ་མཐུད་གཡེང་བའི་ཁ་དོག

en: Text Color
bo: ཡིག་རྐྱང་གི་ཁ་དོག

en: Buttons
bo: མཐེབ་གཅུས།

en: Content
bo: ནང་དོན།

en: Typography
bo: པར་སྒྲིག

en: Colors & Background
bo: ཁ་དོག་དང་རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Sidebar
bo: འགྲམ་ཚང་།

en: Single Post
bo: ཆིག་རྐྱང་རྩོམ་ཡིག

en: Blog / Archive
bo: པོད་ཁུག / ཡིག་མཛོད།

en: Footer
bo: ངོས་ཞབས།

en: Header
bo: མགོ་བརྗོད།

en: Section 1
bo: ཚན་པ 1

en: Disabled
bo: སྤྱད་མེད།

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཁ་དོག

en: Content Boxed
bo: སྒམ་ཚུལ་གྱི་ནང་དོན།

en: Boxed
bo: སྒམ་ཚུལ།

en: Content Layout
bo: ནང་དོན་གྱི་བཀོད་པ།

en: Excerpt
bo: གནད་བསྡུས།

en: Full Content
bo: ནང་དོན་ཆ་ཚང་།

en: Tag
bo: འགྲེལ་བྱང་།

en: Publish Date
bo: པར་འགྲེམས་ཟླ་ཚེས།

en: Author
bo: རྩོམ་པ་པོ།

en: Category
bo: དཀར་ཆག

en: Custom
bo: རང་བཟོ།

en: Default
bo: སོར་བཞག

en: Custom Menu Text / HTML
bo: རང་བཟོས་གདམ་ཐོ་ཡིག་རྐྱང་། / HTML

en: Text / HTML
bo: ཡིག་རྐྱང་། / HTML

en: Search
bo: བཤེར་འཚོལ།

en: Disable Menu
bo: གདམ་ཐོ་མི་སྤྱོད།

en: Logo Right
bo: ལས་རྟགས་གཡས་སུ་ཡོད།

en: Logo Center
bo: ལས་རྟགས་དཀྱིལ་དུ་ཡོད།

en: Logo Left
bo: ལས་རྟགས་གཡོན་དུ་ཡོད།

en: Section 2 Custom Text
bo: ཚན་པ 2 རང་བཟོས་ཡིག་རྐྱང་།

en: Section 2
bo: ཚན་པ 2

en: Section 1 Custom Text
bo: ཚན་པ 1 རང་བཟོས་ཡིག་རྐྱང་།

en: Content Width
bo: ནང་དོན་གྱི་ཞེང་ཚད།

en: Full Width
bo: ཞེང་ཡོངས།

en: Widget
bo: ལྷུ་ཆུང་།

en: Custom Text
bo: རང་བཟོས་ཡིག་རྐྱང་།

en: None
bo: མེད།

en: Bottom Border Size
bo: ཞབས་ཀྱི་མཐའ་སྒྲོམ་གྱི་ཆེ་ཆུང་།

en: Line Height
bo: ཕྲེང་གི་མཐོ་ཚད།

en: Lowercase
bo: གསལ་བྱེད་ཆུང་འབྲི།

en: Uppercase
bo: གསལ་བྱེད་ཆེ་འབྲི།

en: Capitalize
bo: ཡི་གེ་དང་པོ་ཆེ་འབྲི།

en: Inherit
bo: ཤུལ་འཛིན།

en: Text Transform
bo: ཡིག་རྐྱང་དབྱིབས་རྣམ་སྒྱུར་བ།

en: Sidebar Width
bo: འགྲམ་ཚང་གི་ཞེང་ཚད།

en: Right Sidebar
bo: གཡས་ཀྱི་འགྲམ་ཚང་།

en: Left Sidebar
bo: གཡོན་གྱི་འགྲམ་ཚང་།

en: No Sidebar
bo: འགྲམ་ཚང་མེད།

en: Stack
bo: སྤུང་རྩེག

en: Inline
bo: ནང་ཁུལ།

en: Bottom Border Color
bo: ཞབས་ཀྱི་མཐའ་སྒྲོམ་གྱི་ཁ་དོག

en: Site Title
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

note: translators: 1: link to new post
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག་དང་པོ་དེ་སྤེལ་རྩིས་ཡིན་ནམ། <a href="%1$s">འདིར་བསྣུན་ནས་མགོ་རྩོམ།</a>

en: Footer Widgets
bo: ཞབས་ཀྱི་ལྷུ་ཆུང་།

en: Main Sidebar
bo: འགྲམ་ཚང་གཙོ་བོ།

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit %s
bo: རྩོམ་སྒྲིག %s

en: Disable Primary Header
bo: འགོ་བརྗོད་གཙོ་བོ་མི་སྤྱོད།

en: Disable Title
bo: ཁ་བྱང་མི་སྤྱོད།

en: Disable Sections
bo: ཚན་པ་མི་སྤྱོད།

en: Astra Settings
bo: Astra སྒྲིག་འགོད།

en: Add Widget
bo: ལྷུ་ཆུང་ཁ་སྣོན།

en: Site Navigation
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཕྱོགས་སྟོན།

en: Assign Footer Menu
bo: ངོས་ཞབས་ཀྱི་གདམ་ཐོ་དམིགས་འཛུགས།

en: Add Custom HTML
bo: རང་བཟོས HTML ཁ་སྣོན།
